Hizmetlerimiz

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Antalya Ağır Nakliyat Lowbed Taşımacılığı

Ağır Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri Veriyoruz.

Yükünüz ne olur ise olsun hangi ölçülerde olduğu yada ağırlığı bizim için hiçbir zaman problem teşkil etmez. Bizler gabari dışı taşımalarınızda Akdeniz Bölgesinin en iyi nakliyat firması ile çalışmanın konforunu yaşatıyoruz. Çünkü Akdeniz bölgesinin en iyi ağır nakliyat ve taşımacılık firması biziz.

Araç Temin Antalya Kamyon Tır Kamyonet Temini

İstediğiniz Aracı Tedarik Ediyoruz

Kamyon mu lazım yoksa kamyonet mi, yada bunlar küçük nakliye işleri bizim ihtiyacımız olan tır mı diyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Çünkü Antalya Nakliye 2008 yılından bu güne, fabrikalara, halcilere, limandan sevkiyatı olanlara daha doğrusu yükü olup taşınması gereken herkese istediği özellikte kamyon, kamyonet, tır tedarik ediyoruz.

Kuru Yük Nakliyesi , Fabrika Taşımacılığı Antalya

Kuru Yük Taşımacılığında Bir Numarayız

Gerek çalıştığımız fabrikaların yüklerini gerek ise herhangi bir neden ile kamyon ve tır ile hem şehir içi nakliyat hem de şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde en çok kuru yük taşımacılığını yaptığımızı söylersek yalan olmaz. ister dökme olsun ister paletli bizim için fark etmiyor tüm kuru yük nakliyelerinizi sorumluluk bilinci ile en temiz şekilde yapıyoruz.

Antalya Konteyner nakliyesi Konteyner taşıma

Antalya Limanından Konteyner Taşıyoruz.

Antalya limanında çalıştırdığımız 15 tane konteyner kilidi olan tır ile Antalya’daki fabrikalara ve yine aynı zamanda yakın bölgelere Liman-Fabrika-Liman sistemi (limandan al fabrikaya götür sonra boş konteyneri limana teslim et yada limandan boş konteyneri al fabrikaya götür doldursunlar limana dolusunu teslim et) ile taşıyoruz. Sadece limandan konteyner taşıması yapmakla kalmayıp aynı zamanda prefabrik standardı 7*3 olan yada değişik ölçülerde de olsa bizim için önem arz etmeyen bütün konteynerlerin nakliyesini tüm Türkiye’ye yapıyoruz.

Antalya Lojistik Hizmet Veren Firmalar

Lojistik Firmaların Antalya Şubesiyiz

Çoğu lojistik firmaları gerek araç tedariğinde gerek se diğer operasyonlarında Antalya Nakliyeyi tercih ettiği için Antalya’da bir şube açmaya bile gerek duymuyor ama hizmetlerini merkez ofisleri Antalya’daymış gibi hizmetlerini bu bölgeden müşterilerine sunuyorlar. Çünkü Antalya Nakliye bütün operasyonlarını onlar adına bu bölgeden yine onların adı ile sürdürüyor. Şayet dilerseniz çalıştığımız lojistik firmalarını sizinle paylaşabiliriz, onlardan niçin bizimle çalıştıklarını öğrenebilir sizde Akdeniz bölgesinde bir ofisiniz varmışçasına müşterilerinize cevap verebilirsiniz..

Antalya Parsiyel Taşımacılık Firması (Parça Yük Taşıyan Firma )

Parça Yüklerinizi Taşıyoruz

Komple kamyon bazında yükünüz yok diye üzülmeyin biz parça yük taşımacılığı da yaparak Antalya’dan tüm Türkiye’ye parça yüklerinizi en kısa sürede adreslerine ulaştırıyoruz. Yine Türkiye’nin Neresinde olursa olsun Antalya’ya göndermek istediğiniz parça yüklerinizi de adresinden alıp en kısa sürede Antalya’daki adresine getiriyoruz.

Antalya'da Sebze Meyve Taşımacılığı Yapan Firma

Jet Nakliyat Hizmeti Veriyoruz

Hemen yanlış anlamayın jet ile taşıma yapmıyoruz ama sebze meyve nakliyelerini yapan kaptanlarımıza jetçi denildiği için bu taşımaya da jet nakliye deniliyor. Sebze ve meyveler zamanında satış noktasına varmaz ise o gün satılmaz hatta gününde satılamayan sebze ve meyveler çöp bile olabilir. bu yüzden Jet hızında sebze ve meyvelerin adreslerine varması gerekmektedir ve biz yıllardır jet hızında sebze ve meyveleri adreslerine ulaştırıyoruz.

Antalya Soğuk Zincir Donuk Ürün Taşımacılığı yapan firmalar

Antalya'da Yük Temin Edebileceğim Nakliye Firması

Antalya Evden Eve Nakliyat