Antalya Parsiyel Taşımacılık Firması (Parça Yük Taşıyan Firma )

Parsiyel Taşımacılık

Antalya Parsiyel Taşımacılık Firması (Parça Yük Taşıyan Firma )

Parsiyel taşımacılık yani parça eşya taşımacılık denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olan Antalya Nakliye, başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kurulduğu günden beri müşterilerine kaliteli nakliyat hizmeti sağlayan Antalya Nakliye, parça eşya taşımacılığındaki boşluğu görerek bu konuya da yönelmiştir.

Parsiyel taşımacılık hizmeti ile nakliyat sektöründe önemli bir noktada bulunan firma, çalışmalarını güvenilir ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Geniş araç filosu ve alanında eğitimli çalışanları ile eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya kolay bir biçimde taşıyan firma, boyuta ve ağırlığa bakmadan parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Kimi zaman insanlar sadece birkaç eşyasını belli noktalara nakliye etmek istemektedir. Bu konuda kargo şirketleriyle çalışmak isteyen kişiler yüksek meblağlar yüzünden mağdur olmaktadır. Sektördeki bu boşluğu görerek müşterilerine uygun fiyatlı parsiyel taşımacılık sunan Antlaya Nakliye, yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem göstermektedir.

PARSİYEL TAŞIMACILIKTA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR

Antalya parsiyel taşımacılık önemli bir konudur. Bu nedenle mutlaka bu alanda kaliteli hizmet sunan ve referansları iyi olan firmalarla çalışmak gerekmektedir. Uzun yılların tecrübesini parça eşya taşımacılığı alanına da yansıtan Antalya Nakliye, müşterilerine bu anlamda oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Antalya Nakliye parsiyel taşımacılık hizmetinde sigortalama işlemi de yaparak müşterisinin haklarını güvence altına almaktadır. Öncelikle bir ekspertiz aracılığı ile eşyaların değerini belirleyen firma buna göre bir sigorta sözleşmesi yapmakta ve olası bir kaza durumunda müşterisinin zararını karşılamaktadır.

KALİTELİ VE HIZLI TAŞIMACILIK

Eğer sizlerin de birkaç eşyası varsa ve bu eşyalar bir kamyonun yarısını dahi doldurmuyorsa boşuna fazla ücret vermenize gerek kalmayacak. Antalya Nakliye’nin sunduğu kaliteli parsiyel taşımacılık hizmeti eşyalarınızın miktarına göre fiyatlandırma yapmakta ve müşterisini asla zor durumda bırakmamaktadır. Kaliteli ekibi, geniş ve kapalı kasa çelik araç filosu, son teknoloji ekipmanı ile muhteşem bir hizmeti ayağınıza getiren firma sayesinde eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir biçimde dilediğiniz noktaya iletilmektedir.

PARSİYEL NAKLİYAT SIRASINDA DİKKAT EDİLMELİ

Taşınmak bir plana sadık kalınmadığında ve alanında uzman olmayan bir firma ile çalışıldığında maalesef kabusa dönebilmektedir. Özellikle de ilk kez taşınma tecrübesi edinecek kişiler mutlaka sıkı bir araştırma yapmalı ve taşınmadan önce tüm ön hazırlıkları tamamlamalıdır. Bunun için de birkaç püf noktaya dikkat etmek iyi olacaktır.

Ucuz fiyatlı firmalarla çalışmayın:

Nakliyat firması araştırırken karşınıza pazar fiyatının çok çok altında ücret söyleyenlerle karşılaşacaksınız. Bu firmalarla kesinlikle anlaşma sağlamayın. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz bu firmaların çalışmaları profesyonel değildir ve eşyalarınızı da olası aksiliklere karşı sigortalamazlar. Bunun yanı sıra bazı firmalar da ucuz fiyat verdikten sonra taşınma sırasına size ekstra maliyet çıkarabilmektedir. Bunun için mutlaka referansları kuvvetli şirketlerle anlaşma yapmaya çalışın.

Eşya listesi hazırlayın:

Taşınmaya başlamadan önce eşyalarınızın bir listesini hazırlayın. Bu sayede gereksiz eşyalarınızı da nakliyat aracına yüklememiş olursunuz.

Kolileri etiketleyin:

Taşınma işlemleri bittikten sonra ilk açmak istediğiniz ve size acil olacak tüm eşyalarınızı rahatlıkla bulabilmek adına kolilerinizi mutlaka etiketleyin.

FİRMAMIZ HER ZAMAN SİZİNLE

Eşyalarınızın güven içerisinde hızlı bir biçimde taşınmasını istiyorsanız, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın tüm çalışmalarını ve müşteri memnuniyetini yorumlarımızdan ve referanslarımızdan takip edebilirsiniz. Güvenilir ve hızlı nakliyat için mutlaka Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet götüren tecrübeli Antalya Nakliye’yi seçin. Antalya Nakliye, Antalya’dan Türkiye’nin her yerine uzanarak kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı Antalya parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.