Antalya Nakliye Hakkında

Antalya nakliye 2001 yılında Antalya’da iş arayan Osman KARS’ın Antalya’nın çeşitli nakliye firmalarında iş bularak deneyim kazanmasından sonra 22.04.2009 yılında resmi olarak kurulmuştur. 2009 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün büyümüştür. Her geçen gün hizmet ağını genişletmiş, ekipman çeşitliliğini artırmış , müşterilerinin tek çözüm ortağı olmak için sürekli çaba sarf etmiştir. Bu çabalarının sonucunda Akdeniz Bölgesi’nin en büyük nakliye firmalarından biri olmuş ve hatta yılların nakliyecisiyim diyen nakliyeciler tarafından taklit edilerek, nakliye sektöründe olumlu yönde köklü değişimlerin gerçekleşmesinde öncü olmuştur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz: Müşteri Ağımızı Genişletmek. En İyi Olmak. Globalleşerek Dünya Şirketleri Arasında Yer Edinmek. Titizliğimizden Ödün Vermemek. Müşterilerimizin Bizi Getirdiği Konumu Kaybetmemek. Kaliteden Ödün Vermemek.

Misyonumuz

Misyonumuz İşyerimizin kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak Hizmetlerimizi sunarken  çevreye ve doğaya zarar vermemek. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerle uyum içerisinde olmak. İstihdam yaratarak bölge ekonomisine katkı sağlamak.