Antalya Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıma hizmeti denildiğinde akla her zaman bu işi yapabilecek ekip gelir. Çünkü, evden eve nakliyat, ofis büro taşıması sırasında her zaman çalışacağımız ekibin profesyonelliği ön pandadır.
Antalya Nakliye Ailesi olarak eşya taşımacılığında (evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat, fabirika taşımacılığı, fuar organizasyon nakliyesi), sürekli olarak ekipmanlarımızı yenilemekteyiz. Yenilenen ekipmanlarla birlikte profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Eşya taşımacılığında kesinlikle hijyenden de taviz vermemek için; deforme olmuş ambalaj malzemeleri kullanmıyoruz. Sürekli yenilenen ve tek kullanımlık diye tabir edilen paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı özelliğine göre ambalajlıyor ve taşıyoruz.

Antalya Evden Eve Nakliyat firmaları içinde her firmanın kendine has taşıma yöntemleri olduğunu biliyoruz. Bizler de evden eve nakliyat yaparken bazen diğer firmalarda gördüğümüz kayda değer ev eşyası taşıma yöntemlerini kullanıyoruz. Bazen de günün şartlarına göre ekiplerimiz ile bizler diğer evden eve nakliyat firmalarına örnek olacak şekilde kendi geliştirmiş olduğumuz paketleme ambalajlama yöntemleri  ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Ev Eşyası Kolay Alınmıyor.

Her insan Doğar büyür ve baya zorlu bir süreçten geçtikten sonra kendi evini bin bir zorlukla kurmak için eşyalarını alır. Bu bazen insanları kredi kullanmak zorunda bırakır ve bazen de yiyeceği lokmadan tasarruf etmesi ile kendine bir yaşama alanı oluşturur. Bu sebepten dolayı bin bir zorluk ile almış olduğumuz eşyaları bir yerden bir yere nakletmeden önce ilk olarak taşıma yapacağınız firmayı iyice araştırmanız dır. Hatta özellikle firmanın ofisine gidip birebir görüşmeniz gerekmektedir. Çünkü günümüzde denetlemenin çok ciddi olmadığı evden eve taşımacılık sektöründe 50 TL gibi Basit rakamlara internet üzerinden web sitesi Açanlar var.  Bu şahıslar kendini firma diye tanıtıp bir sürü sahtekarlıkla maalesef kişileri huzursuz ediyorlar. Bu kişiler yüzünden hemen hemen tüm nakliyecilere insanlar direkt tepkili yaklaşmaktadır.

Evden eve taşıma değil de kendi bünyenizde eşyalarınızı taşıyacaksanız araç temin hizmetimz ile ilgili bilgi alabilir sadece araç ta alabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Taşımacılık

Antalya evden eve nakliyat konusunda geniş bir çalışma kategorisini hizmetinize sunan Antalya Nakliye, alanında başarılı bir firma olarak ön plana çıkmaktadır. Hızlı, güvenilir ve ücretsiz teklif hizmetimizi müşterilerine sunuyor, nakliyat süreçlerini güvenilir bir biçimde yürüterek, sizin eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, kaliteli çalışmaları da ayağınıza getiriyor.

Antalya Nakliye olarak müşterilerimize taşımacılık başta olmak üzere şu hizmetleri sunuyoruz:

Sigortalama hizmeti:

Sigortalama hizmeti bir nakliyat firmasının en mühim hizmetlerinden birisidir. Antalya evden eve nakliyat hizmeti sunarken mutlaka sigortalama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Günümüzde nakliyat sektöründe profesyonel hizmet sunan firmaların hepsi sigortalama işlemini kesinlikle yapmaktadır. Bu sayede müşterinin hakları da korunmuş olur. Sigortalama işlemi sayesinde eşyalar güvence altına alınır, olası bir aksilik durumda zarar firmamız tarafından karşılanır.

Ekspertiz:

Firmalar tarafından ücretsiz sunulan ekspertiz işlemi, taşınacak eşyaların ve mekanların incelenmesinden oluşur. Bu işlem sonucunda hem fiyat belirlenir hem de taşınma planı ile taşınma zamanı. Ekspertiz işleminden hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır. Müşteri ekspertiz ile görüşmesinden sonra dilerse firma ile anlaşma sağlayamayabilir.

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

Antalya evden eve nakliyat konusunda başarılı ve güvenilir çalışmalara imza atan firmamız, sizlerin taşınma sırasında hiçbir zorlukla karşılaşmamasını hedefliyor. Müşteri memnuniyetini birinci amaç yaparak, sizlerin en uygun teklifi alıp taşınma sürecinizi hızlandırmayı hedefleyen firmamız, adından söz ettirmeye de devam ediyor. Firmamız kurulduğu günden bu zamana kadar adından sık sık söz ettirmekte ve tüm müşterilerine kaliteli hizmet sağlamaktadır. Taşımacılık sektöründeki her alanda hizmet sunan firma sayesinde bütçenizin de zarar görmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Antalya Nakliye, firma olarak, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı evden eve nakliyat hizmetlerini, sizler için sunmaktadır. Nakliye ve taşıma konusundaki tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak, bizimle iletişime geçmenizi sağlıyor ve güvenilir hizmetin kapılarını da sizler için aralıyor. Kurulduğu günden bu yana büyük bir titizlikle yürüttüğü çalışmalarda, sektördeki yenilikleri iyice araştırıyor ve kriterlerimize uyması halinde bünyemize dahil ediyor. Eşya taşımacılığı konusunda alanında tecrübeli ve belgeli olan firma, size en uygun teklifi sunacaktır.

Evden Eve Nakliyat Adımları

Müşteriler genellikle taşınma sürecinin adımlarını merak eder. Taşınmadan önce ve taşınırken neler yapılmalıdır gibi soruların cevaplarını öğrenmek müşterinin de kafasındaki soru işaretlerini giderir. Antalya Nakliye sizlere bu konuda taşınma öncesi ve sonrasında destek olmaktadır. Peki nedir nakliyat sürecinde dikkat edilmesi gereken konular?

Ekspertiz Adımı

Antalya Nakliye, öncelikle taşınılacak eşyaları ve lokasyonu inceleme amacıyla müşterisine bir ekspertiz göndermektedir. Bu ekspertiz alanında uzmandır ve hizmet ücretsiz verilir. Bu hizmet sırasında taşınma koşulları incelenir, eşyalar gözden geçirilir. Daha sonra ortaya çıkan analize göre taşınma ücreti ve taşınma planı belirlenir. Kısaca müşteriye bu adımda her konuda bilgi verilir ve anlaşma sağlanır.

Sigortalama Adımı

Bu adım evden eve nakliyat konusunda oldukça önemlidir. Eşyaların taşınması özen ve incelik isteyen bir iştir. Aksi takdirde eşyalar zarar görebilir. İşte bu noktada firmalar sigortalama hizmeti vererek eşyaların zarar görmesi durumunda müşterinin maddi anlamdaki zararını karşılamaktadır.

Paketleme Adımı

Firmalar, eşyaların zarar görmeden taşınması için de elinden geleni yapmaktadır. Hassas olan eşyaların tümü ithal ürünlerle paketlenmektedir. Bu sayede kırılma ve çizilme gibi aksilikler yaşanmaz.

Yükleme Adımı

Eşyalar kullanılacak yönteme bağlı olarak paketleme ve marangoz hizmetinden sonra araçlara yüklenmektedir.

Yerleştirme Adımı

Eşyalar güvenli bir biçimde belirlenen lokasyona getirildikten sonra, eve geri yerleştirilir.