Antalya'da Yük Temin Edebileceğim Nakliye Firması

Yük Temin

Antalya’da Yük Temin Edebileceğiniz Firma

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya’ya yük getirdikten sonra eliniz boş dönmek istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya Nakliye olarak araçlarınız için yük bulabiliyor ve geri dönerken de eliniz boş dönmemenizi sağlıyoruz. Firma olarak aracınız için yük bulabiliyor ve bu sayede ücret kazanmanızı sağlıyoruz. Antalya bölgesinde bulunan geniş müşteri ve iletişim ağımız sayesinde sizlere yılın hemen her günü rahatlıkla yük temin edebiliriz. Nakliye firmaları, kara yolu taşımacılığı ile ihtiyaç duyulan yüklerin bir yerden bir yere hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınmasını sağlamaktadır. Kara yolu vasıtası ile taşınan bu ürünler bulundukları bölgeye geldikleri zaman araçtan indirirler ve araç bu nedenle boş kalır. Araç geri dönerken de boş döneceği için fazla kar elde edemez. İşte bu gibi durumların önüne geçebilme amacıyla Antalya Nakliye olarak sizlere Antalya’ya geldikten sonra yük temin ederek bulunduğunuz kente geri dönerken kar elde etmenize olanak tanıyoruz. Bunu yaparken sizden uygun fiyatlarla komisyon alıyoruz.

 KAR ELDE EDİN

Firma olarak Antalya iline nakliye araçları ile yük getiren şahıs ve firmaların araçlarına dönerken gitmeleri gereken yöne doğru yük temin edebiliyoruz. Antalya’da bulunan geniş iletişim ağımız sayesinde yük bulmamız oldukça hızlı ve kolay oluyor. Bu sayede de geri dönerken de kar elde etmiş oluyorsunuz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise oldukça basit. Antalya’ya geldikten sonra yükünüzü boşaltıp bizi aramanız yeterli olacaktır. Siz bizi aradığınız zaman sizden aracın ve gideceğiniz yerin bilgilerini alıyoruz ve aracın kapasitesine göre yük buluyoruz. Aracınız ne olursa olsun illaki gideceğiniz yöne doğru iletilmesi gereken bir uygun yükü her zaman bulabiliyoruz. Bunu da geniş ve kaliteli iletişim ağımıza borçluyuz.

Bununla beraber sizlere yük vermeden önce bazı durumları inceliyor ve kriterlerimiz uyuşuyorsa buna göre yük veriyoruz. Bu kriterler de;

  • Aracın yetki belgesinin olması
  • Taşıma belgesinin olması
  • Ruhsatların ve plakaların kontrolü
  • Şoförün ehliyetinin kontrolü
  • Şoförün TC kimlik numarasının kontrolü ve bunun doğruluğu

Eğer bilgilerinizde bir eksiklik varsa, maalesef yük veremiyoruz. Bunu da müşterilerimizin haklarını güven altında tutabilme amacıyla yapıyoruz. Bununla birlikte yük temini yaparken, kendi araçlarımızın yetişemediği durumlar olursa boş dönecek araçlara da kendi yüklerimizi verebiliyoruz. Bunun için de komisyon alıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu zamana kadar verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimizin yüzünü güldürdük ve güven ortamı oluşturduk. Sizler de komisyon karşılığında yük temini hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.