Döşemealtı

Antalya Döşemealtı Nakliyat

Antalya Döşemealtı nakliyat firması olarak nakliye alanının gerektirdiği her konuda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlere değinmek gerekirse; ofis nakliyesi, büro nakliyesi, ev nakliyesi, inşaat ve zirai araç nakliyesi, ağır tonajlı iş makinesi nakliyesi, kuru ya da yaş taşınması gereken meyve ve sebze nakliyesi ve bir noktadan diğer bir noktaya taşınması gereken her türlü eşyanın nakliyesini yapmaktayız.

Antalya nakliye firmaları arasında uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmet, edindiğimiz tecrübe ve daha da önemlisi arkamızda bıraktığımız mutlu müşteriler sayesinde yaptığımız nakliye işini, ilk günkü heyecanla sürdürmekteyiz. Nakliye sektöründe bulunmanın en zorlu yanı da taşınacak eşyaların en doğru şekilde ve en kısa sürede hedef noktaya ulaşmasıdır. Bizler bu işi birçok farklı il ve ilçede yaptık ve yapmaya da devam etmekteyiz. İşte bu sebepten ötürü de işimizde en iyi olduğumuzu iddia ediyoruz. Tıpkı Antalya Akseki Nakliye denilince akıllara sadece Antalya Döşemealtı nakliyat geliyorsa diğer her yerde de yalnızca en iyi olan bizlerin akıllara gelmesi normaldir.

Antalya Döşemealtı nakliyat olarak hizmet verdiğimiz ve üzerinde ağırlıkla durduğumuz Antalya Ambar taşıma hizmeti ile kargo ile taşınması mümkün olmayan eşyalarınızı istediğiniz her noktaya en kısa sürede ulaştırmaktayız. Kargo şirketlerine küçük şeyler için dahi yüzlerce tl veriyor olabilirsiniz. Ancak Antalya Döşemealtı Nakliyat sayesinde çok uygun fiyatlara hacim olarak ağır eşyalarınızı taşıttırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Antalya Döşemealtı Nakliyat firması olan bizlerle iletişim kurmak olacaktır. Bu sayede, 7/24 sizler için aktif ve hazır olan evden eve nakliyat alanında uzman personellerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Antalya ile ilçesi olan Döşemealtı arasındaki mesafe takdir edersiniz ki pek uzun değildir. Ancak firmamızın her konuda prensiplerinden şaşmaması bu hususta da sizin lehinizedir. Diğer Antalya nakliye firmaları gibi kısa mesafe taşımacılık işlerinde rahat davranmıyor aksine işimize daha da çok odaklanarak herhangi bir risk ihtimalini dahi ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede de eşyalarınızı tam vaktinde ve hasarsız bir şekilde istediğiniz varış noktasına ulaştırıyoruz. Bu profesyonellikte yalnızca Antalya Döşemealtı Nakliyat firmasının değil, personellerimizin de rolü çok büyüktür. Yalnızca iş olarak değil, nakliye işinin gerekliliğini yerine getirerek çalışan personelimiz firmamızın bu şekilde anılması bakımından bizim için çok değerli olmaktadır.

Antalya Döşemealtı nakliyat olarak sunduğumuz hizmetlere tekrar değinmek gerekirse; Antalya ambar taşımacılığı, Antalya ofis ve büro taşımacılığı ve özellikle Antalya evden eve nakliye hizmetimiz içerisine dahil olan Antalya asansörlü taşımacılık bulunmaktadır. Bu kadar çok hizmeti firmamızın çatısı altında veriliyor olması da bize ayrıca bir gurur yaşatmaktadır.

Antalya Döşemealtı Nakliyat Firması olarak Covid-19 Pandemisine karşı Almış olduğumuz Önlemler

Antalya Döşemealtı Nakliyat Firması olarak covid-19 pandemi döneminde birçok önlemi alarak, Antalya nakliye sektöründe adeta bir öncü olma sıfatını kazanmış bulunmaktayız. Bunun nedenlerine kısaca değinmek gerekirse; Yılların verdiği tecrübe, işimize verdiğimiz değer ve önem, müşterimize gösterdiğimiz saygı, sağlık açısından gösterdiğimiz özveridir. Yalnızca Antalya evden eve nakliye olarak değil daha birçok alanda pandemiye karşı sert önlemler almış bulunmaktayız. Bunlardan bahsetmek gerekirse; Antalya ambar taşımacılığı, Antalya ofis ve büro taşımacılığı ve Antalya asansörlü taşıma işlerimizde covid-19 pandemisine karşı önlemlere yer verdik.

Antalya Döşemealtı nakliyat işlerimizin aksaması ya da neredeyse hiç iş alamama ihtimaline karşın yine de birçok önlem aldık. Yalnızca personelimiz kapsamında değil, yaptığımız işin bütün alanlarında ve bütün boyutlarında aynı seviyede önlemler alarak firmamızın ismine yakışır bir şekilde reaksiyon gösterdik. Antalya evden eve nakliyat işlerinin de bu evrede durma noktasına geldiği düşünülecek olursa, bu yaptığımız önlemsel faaliyetlerin maddi açıdan bize kayıp olarak dönmesi, siz değerli müşterilerimizin sağlığı karşısında hiçbir anlam ifade etmemektedir.

Neden Firmamıza İşinizi Teslim Etmelisiniz?

Antalya Döşemealtı nakliyat firması arıyorsunuz ve bizi bulduysanız işinizi teslim etmeniz için gayet yeterli bir gerekçeniz var demektir. Antalya Nakliye firması olarak 2008 yılında temellerimiz Osman Kars tarafından atılmıştır. Uzun soluklu bir marka değerine sahip olan firmamız, başta Antalya evden eve nakliyat olmak üzere; Antalya ambar taşımacılığı, Antalya ofis ve büro taşımacılığı, Antalya asansörlü taşımacılık gibi birçok farklı nakliyat alanında etkin faaliyet yürütmektedir. Antalya il sınırları içerisinde ve Türkiye’nin birçok farklı noktasında, binlerce mutlu müşteri ile çalışmanın verdiği kararlılık ile tıpkı 13 yıl önce bugün gibi ideallerimizin peşinde hareket etmekteyiz.

Antalya Döşemealtı nakliyattan daha fazlasını hedefleyerek bugünlere ulaşmayı başardık. 81 il ve 973 ilçede hizmet vermeyi hedefleyen Antalya nakliyat firmamızı tek bir hedef için bu günlere kadar taşıdık. Mutlu ve pişmanlık duymayan müşteriler… En hızlı nakliyat firması ve en sağlam şekilde kargoları yerine ulaştıran firma olarak müşterilerimiz tarafından sıklıkla anılmaktayız. Personellerimizin özverili ve dikkatli çalışmaları sayesinde en ufak bir çizik dahi olmadan eşyalarınızı taşımaktayız. Eşya paketleme bakımından ise yine profesyonel ekibimizce aksaklıkların önüne geçilmektedir. Antalya asansörlü taşımacılıkta kullandığımız son teknoloji aletler gibi yine en ufak iş olan paketlemede dahi teknolojiye ayak uydurarak alet kullanmaktayız. Bunun nedenini tahmin edersiniz ki, yalnızca kaliteye verdiğimiz önemdir.

Antalya Döşemealtı Olarak Çalışma Alanlarımız

Antalya Döşemealtı nakliyat firması olarak nakliyat denilince akla gelecek ilk şeyden son şeye kadar her alanda etkin olarak çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz Antalya nakliyat alanlarından bahsedecek olursak; Antalya evden eve nakliyat, Antalya ofis taşımacılığı, Antalya büro taşımacılığı, Antalya ağır vasıta taşımacılığı, Antalya parsiyel taşımacılığı ve son teknoloji Antalya asansörlü taşımacılıktır. Bu örnek verdiğimiz nakliyat türleri haricinde, yine yukarıda belirttiğimiz gibi birçok alanda taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Şuan ki çalışmalarımız ise Antalya sebze ve meyve taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye yöneliktir.

Antalya Döşemealtı olarak üzerinde en çok uğraştığımız çalışma bölgelerini açıklamak gerekirse;

Antalya Döşemealtı Nakliyat olarak talepleriniz, genel olarak Antalya evden eve nakliyat ve Antalya ofis ve büro taşımacılığı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca da bu nakliyat kollarında hizmet verdiğimiz için tabiri yerindeyse uzmanlaştık diyebiliriz. Ancak tekrar yinelemek isterim ki nakliyat işi, hele ki Antalya nakliyat işi uçsuz bir deryadır. Bu sebeple hangi alanda uzman olduğumuzdan ziyade yaptığımız işlerde mutlu olan müşteriler bizi daha çok ilgilendirmektedir.

Antalya Döşemealtı Nakliyat olarak açıklamalarımızda Antalya Döşemealtı Parsiyel Taşımacılıktan az söz ettik. Bunun nedeni ise özel olarak bir başlık altında değinmek istememizdir. Parsiyel taşımacılık, genel itibari ile az parçalı ürünlerin farklı noktalardan alınarak tek bir araç ile kişinin belirttiği adrese götürülmesidir. Antalya parsiyel taşımacılık alanında kullanılmak üzere birçok yeni aracımızı envanterimize kattığımızı, buradan siz değerli müşterilerimize duyurmak isteriz. Çünkü Antalya parsiyel taşımacılık faaliyet, iş yükümüzün büyük bir kısmını sırtlamaktadır. Diğer bir anlatımla Antalya parsiyel taşımacılık konusunda en deneyimli Antalya nakliyat firması biziz diyebilirim.

Antalya Döşemealtı Nakliyat Olarak Fiyatlandırma Politikamız

Antalya Döşemealtı Nakliyat firması olarak fiyatlandırma politikamızda etkili olan birçok faktör bulunmaktadır. Mesafe, yol durumu, taşınacak eşyanın cinsi gibi… Ancak gerekli bilgileri bize iletirseniz sizin için en uygun fiyat teklifini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçebileceğiniz kanallar, e posta adresimiz (info@antalyanakliye.com) ve telefon numaramızdır (tel:905456255493). İyi günler dileriz!