Araç Temin Antalya Kamyon Tır Kamyonet Temini

Araç Temin

Antalya’dan Tüm Türkiye’ye ihtiyacınız olan kamyon, kamyonet , tır , ve hatta forklift vinç e kadar bütün araç ihtiyacınızın tedariğini yapıyoruz.

Kamyon Kamyonet Tır Temini

Antalya araç temini konusunda sizlere kaliteli bir hizmet sunan firmamız, sözleşmeli bir biçimde sizlere kendi bünyemizde bulunan araçları temin ediyor. Antalya Nakliye, araç temini hizmetini sözleşmeli taşımacılığını yaptığı firmalara sunuyor. Aynı zamanda araç eksiği olduğu zaman ise kimseyi mağdur etmemek için dışarıdan da araç temin ediyor. Firmamız araç temi hizmetini şu sektörlere sunuyor:

Antalya’dan tüm Türkiye’ye araç temin.

Firma olarak bölgede bulunan tüm anlaşmalı olduğumuz firmalara temin edebildiğimiz ölçüde araç kiralama hizmeti veriyoruz. Antalya araç temin hizmetinde ihtiyacınız olan her türlü aracı sizlere sunuyoruz ve sorunlarınıza da anında çözüm önerileri üretiyoruz. Üstelik bu hizmeti verirken piyasanın en uygun fiyatlarını sizlere vermekten de gurur duyuyoruz. Peki araç temini hizmetinin firmalara ne gibi avantajları olmaktadır:

 • Şirketimiz, araç temini ihtiyacı olan firmalara hizmet sunmaktadır. Bu sayede firmaların araç satın alarak gereksiz masraflara girmesinin de önüne geçilir. Bir araç satın alarak onun sigortasıyla, arızasıyla ve bakımıyla sürekli olarak ilgilenmek müşterileri bazı durumlarda zorlar. Bu nedenle araç kiralamak bu tip sorunları da ortadan kaldırır.
 • Kiralanan araçların her türlü bakımı ve onarımı, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunun için herhangi bir ek ücret ödemeye gerek yoktur.
 • Araçların periyodik bakımları yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.
 • Yapılan kontroller sayesinde araçların performans ve güvenlik düzeyleri oldukça yüksektir.
 • Araç filosu ile ilgili beklenmedik herhangi bir masraf ortaya çıkmaz.
 • İstenilen her an araç bulmak kolaylaşır. Sadece ihtiyaç duyulan hallerde elinizde araç olur. Bu sayede yine gereksiz masraftan da kaçınmış olursunuz.

Kimlere Hangi Firmalara Araç Temin Ediyoruz.

Uygun Fiyatlı Araç Tedariği

Firmamız müşterilerine uygun fiyatlı araç temini hizmeti sunmaktadır. Antalya Nakliyat olarak Antalya araç temini hizmeti ile sektörlere ciddi anlamda destek veriyoruz. Bölgenin eski ve köklü firmalarından birisi olarak işimizi profesyonel bir biçimde yaparken, sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza da hızlı ve güvenilir bir biçimde çözüm önerileri sunuyoruz. Araç talebinde bulunan tüm müşterilerimize lojistik taşıma birimimiz ile hizmet sunuyoruz. Birçok sektöre nakliyat anlamında birçok araç sunuyoruz.  Firma olarak Antalya bölgesinde hem küçük hem de büyük nakliyat araçlarımız filomuzda sizler için bekliyor. Müşterimizin ihtiyacına ve isteğine göre en uygun arabayı belirledikten sonra temin işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Küçük ölçekli nakliyat işlemlerinde küçük nakliyat araçları sunuyor, büyüklerde ise daha büyük ve güvenilir araçları ayağınıza getiriyoruz. Çünkü hali hazırda az eşya taşıyacak firmaların büyük araçları alarak büyük meblağlar ödemesi bütçeye zarar verebiliyor. Biz de firma olarak bütçenizi düşünerek her boyda aracı filomuzda bulunduruyoruz. Araçların eksik kalması durumunda ise sizin için aracı olarak dışarıdan araç temin ediyoruz.

Antalya Nakliye olarak sizlere şu araçları kiralayabiliyoruz:

Temin Ettiğimiz Araçlar;

 • Kamyonet (Açık, Kapalı)
 • Kamyon (Açık, Kapalı)
 • Tır (Uzun Dorse, Kısa Dorse, Sal Dorse, Jumbo Dorse, Lowbed)
 • Kırkayak (Açık Kapalı)
 • Frigofrig (Termokinli Araçlar)
 • Vinç
 • Çekici
 • Forklift

Bu araçları istediğiniz zaman bizi arayıp önceden randevu alarak kiralayabiliyorsunuz. Bunun için de yüksek rakamlar ödemenize gerek yok. Firmamız müşterisini düşünerek fiyatı çok yüksek tutmuyor ve bütçesine zarar vermemeye çalışıyor. Üstelik araçlarımızın hepsi de sigortalı ve güvenilir. Araçlarımızın bakımı sürekli olarak yapıldığı için herhangi bir arıza oluşma riski minimuma düşüyor. Eğer arıza oluşursa da firmamızın personelleri gelerek araçların bakımını ve tamiratını gerçekleştiriyor. Eğer sizlerin de araç temini hizmetine ihtiyacı varsa, mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Nakliyeye ihtiyacımız olduğunda sizden hangi araçları temin edebiliriz?

Komple yükleriniz için, yükünüzün miktarına bağlı olarak TIR, KAMYON, KAMYONET tedarik edebilirsiniz.

Antalya’dan Nerelere Nakliye Temin Edebiliriz?

Türkiye sınırları içinde olmak koşulu ile her yere ayrıca her yerden de Antalya’ya araç temin edebilirsiniz.