Soğuk Zincir

Antalya Soğuk Zincir Taşımacılığı

Günümüzde gıda ürünlerinin taşınması oldukça önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm gıda ürünlerinde nakliye sırasında sıcaklık ve soğukluk derecelerinin doğru tutulması ürün ömrünün uzun kalması için gereklidir. Bununla beraber ürünlerin çeşitliliğine göre bu dereceler farklılık gösterebilir. Kiminde soğukluğu arttırmak gerekirken kiminde de sıcaklığı sabit tutmak lazımdır. İşte bu noktada soğuk dağıtım zinciri hizmeti önem kazanmaktadır.

Bilindiği gibi bir ürünün üreticiden tüketiciye kadarki sürecinde ürünün taşıma ve depolama süreçlerinde yaşananlar önem kazanmaktadır. Ürünlerin doğru derecelerde depolanması ve taşınması çok önemli ve ciddi sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Antalya Nakliye de bu konuda detaylı çalışmalar yürütmekte ve taşıma sırasında ürünlerin zarar görmesini engellemektedir. Örnek olarak her gün evde tüketilen tavuk, süt ya da peynir gibi ürünler kesinlikle düzgün bir biçimde taşınmalıdır aksi takdirde ürünler bozulacak ve hem insanların hem de çevrenin sağlığına ciddi anlamda zararlar verecektir. Antalya Nakliye de bu sorumluluğun bilincinde olarak soğuk zincir taşıma sistemini kurmuş ve bu alanda araç temini hizmeti sunmaktadır. Antalya’dan Türkiye’nin birçok önemli bölgesine bu hizmeti sunan firmamız, soğuk ve donuk ürünleri taşıma ya da sabit ısıda ürün taşıma gibi hizmetleri alanında uzman ekibi ve kaliteli araç filosu işe sağlamaktadır. Firmamız Türkiye’nin tüm illerine soğuk, serin, donuk parsiyel ya da bütün nakliye işlemlerini gerçekleştiren en önemli şirketlerden birisi olarak ismini duyurmuştur.

Soğuk zincirde ürün taşıma dereceleri:

  • Donuk ürünler (-18 / -25)
  • Soğuk ürünler (+2 / +8)
  • Serin ürünler (+8 /+15)
  • Genel ürünler (+15 / +25)

ALANINDA UZMAN

Firmamız ulusal soğuk zincir yani frigo taşımacılığında oldukça iddialıdır ve bünyemizde bulunan tüm araçlar bu nakliye hizmetine uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Firmamız bu alandaki gücünü teknolojik yeniliklere her zaman açık olarak daha da arttırmakta ve müşterisine yüzde yüz memnuniyetle hizmet sunmaktadır. Firmamız ulusal soğuk zincir dağıtım taleplerine hızlı bir biçimde cevap verebilecek alt yapıyı bünyesinde barındırmaktadır. Antalya Nakliye olarak 25 derece ile -20 derece arasındaki tüm ürünleri güvenle adreslerine ulaştırabilmektedir. Araçlarımız ve profesyonel ekibimizle sürekli olarak ısı kontrolü gerektiren sebze ve meyve, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile dondurulmuş gıda gibi ürünleri son model ve teknolojik araçlar ile taşıyoruz. Bu sayede de insan sağlığını ön planda tutan çalışmalara imza atıyoruz. En yeni telnolojik donanımlara sahip araçlarımız sayesinde gıda ürünleri bozulmadan soğuk zincir taşımacılığı ile hızlı bir biçimde ulaştırılması gereken yere ulaştırılıyor.

Firmamız Soğuk Dağıtım Zinciri hizmetini, frigofrik termokinli araçlarla yapmaktadır. Antalya Nakliye olarak bünyemizde bulunan güvenlikli ve son teknoloji araçlarla Antalya’dan Türkiye’nin her yerine

  • Komple
  • On teker
  • Kırkayak
  • TIR araçları ile dağıtım yapıyoruz.

Firma olarak Antalya’dan soğuk zincir taşıması, gerçekleştiriyor ve gün geçtikçe filomuzu güçlendirerek müşterilerimize kaliteli çözüm önerileri sunuyoruz. Ek olarak ülkemizde soğuk zincir taşımacılığı sabit firmalarla çalışılarak yapıldığından siparişlerinizi 3 iş günü önceden haber vermediğiniz taktirde aracınızın organizasyonunu yapmamız zor olabiliyor. Bu nedenle eğer hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız mutlaka bizlere 3 iş günü öncesinden haber vererek hizmetimizi randevu aracılığı ile almalısınız.