Antalya Konteyner nakliyesi Konteyner taşıma

Konteyner Nakliyesi

Limandan Konteyner Nakliyesi, Konteyner Taşımacılığı

Antalya nakliye, özellikle deniz taşımacılığında büyük önem arz eden konteyner taşıma hizmetini müşterilerine profesyonel ve kaliteli bir biçimde sağlamaktadır. Türkiye’nin tüm limanlarına gitmesi gereken konteynerler firmamız tarafından hızlı, ekonomik, güvenilir ve kaliteli bir biçimde ulaştırılmaktadır. Özellikle ithalat ve ihracat amacı ile kullanılan konteyner taşımacılığı çoğu sektör için büyük önem arz etmektedir. Antalya nakliye, kurulduğu günden beri birçok firmaya konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Sahip olunan taşıma belgeleri sayesinde tüm isteklerinizi kaliteli bir biçimde yerine getiren firmamız, özel araçları ve ekipmanları ile konteynerleri sorunsuz bir biçimde taşımaktadır. Antalya nakliye, müşterilerine sunmuş olduğu hizmet skalasını günden güne daha da arttırmakta ve nakliye ile lojistik anlamdaki birçok ihtiyaca kaliteli ve hızlı bir biçimde cevap vermektedir. Firma Türkiye limanları arasında önemli bir yere sahip olan Antalya Limanı’nda konteyner taşımacılığı ile adından söz ettirmektedir. Firmamız, yurt içi konteyner taşımacılığı hizmetini tüm müşterilerine en iyi ve güvenilir bir biçimde sunmaya devam ediyor.

ANTALYA’DA KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Firmamız Antalya Limanı’nda mevcut filosu ve sözleşmeli araçları ile konteyner taşıma hizmetlerinde 7 gün 24 saat size destek olmaktadır. Kurulduğu günden bu zamana kadar her geçen gün kendini geliştiren firmamız, teknolojik yenilikleri de takip etmekte ve hem ekipmanlarını hem de araçlarını bu yönde her geçen gün iyileştirmektedir. Antalya Nakliye günümüzde limanlarda konteyner taşımacılığı hizmeti sunan hatırı sayılır profesyonel firmalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır.  Firmamız, tüm müşterilerine Türkiye’de bulunan ticaret noktaları arasında düzenli, güvenilir ve hızlı taşıma hizmeti sunmaktadır. Antalya Nakliye, Antalya’da kurmuş olduğu kaliteli, son teknolojik ve güçlü lojistik ağı sayesinde konteyner taşımacılığının liderlerinden birisidir.  Firmamız genel taşımacılığın yanı sıra her türlü konteyner taşımacılığı hizmetini de yerine getirmektedir.

KONTEYNER NAKLİYESİ

Bilindiği üzere Antalya’da nakliye hizmetleri faaliyeti gösteren tüm taşımacılık şirketleri için en büyük pasta dilimlerinden birisi de Antalya Limanı’dır. firmamız Antalya Limanı’nda konteyner taşımacılığı hizmetini en iyi biçimde sağlamaktadır. Antalya Nakliye, gerek şehir içi konteyner taşımacılığı gerekse şehirler arası konteyner taşımacılığı olsun tüm hizmetleri düzenli bir biçimde yerine getirmektedir.

Konteyner taşımacılığı sırasında ihtiyaç duyulan kilit sistem araçlardan oluşan açık kasa TIR ve kamyonlardan oluşan filomuz ile her zaman yanınızda bulunuyoruz.

Bununla beraber firma olarak ayrıca genel olarak inşaat sektöründe kullanılan ebat olarak 3*7 olan özel isteğe göre de değişik boyutlarda üretilen prefabrik konteyner taşımacılığını sağlıyoruz.

Eğer sizlerin de konteyner taşımacılığı hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.